Zmagasz się z wyborem biustonosza idealnego do naszych letnich topów? W tym wpisie omówimy i zaprezentujemy różne kombinacje biustonosz + nasz top z regulowanymi ramiączkami. Będziemy sportowo, romantycznie i stylowo. I na koniec, odrzucimy wszelkie uprzedzenia, twierdząc, że latem śmiało można porzucić dodatkowy kawałek tkaniny na piersiach.

Czy gotowy na przygodę? Zaczynajmy!

Czy biustonosz może wystawać spod topu?

Czy kiedykolwiek zastosowałeś tę zasadę? Jeżeli coś jest trudne do ukrycia, po prostu to podkreśl. Jeżeli do swojego topu na ramiączkach dodasz koronkowy biustonosz z ciekawym tyłem, otrzymasz efekt dokładnie zgodny z tą zasadą. Biustonosz i top będą się wzajemnie uzupełniać, tworząc atrakcyjną kompozycję.
Do kolorowego topu dobrze jest wybrać biustonosz w kontrastującym kolorze. Przy wyborze biustonosza do topu z wzorem, skup się na kolorach, które są widoczne we wzorze. Najlepiej, jeżeli wybierzesz jeden z nich.

Kolorowe czy przezroczyste ramiączka?

Zdecydowanie kolorowe! Jeżeli ramiączka biustonosza wystają spod ubrania, niech staną się interesującym elementem. Przezroczyste silikonowe ramiączka i tak są zauważalne, więc zgodnie z zasadą „jeśli nie możesz czegoś ukryć, wyeksponuj to”, wybierz ramiączka w kontrastującym kolorze.


Biustonosze zapinane z przodu dla głębokich dekoltów

Jeśli zapięcie biustonosza jest dla Ciebie kłopotliwe, są dwa sposoby na jego rozwiązanie.

Możesz zdecydować się na biustonosz zapinany z przodu, lub za niewielką cenę w sklepie z pasmanterią zakupić specjalne przedłużenie, które obniży zapięcie w dowolnym biustonoszu.

Czy codziennie można nosić biustonosz sportowy?

Idealnym rozwiązaniem jest połączenie topu z biustonoszem sportowym lub topem o pełniejszym kroju. Pamiętaj, by wybierać topy z naturalnych, przewiewnych materiałów. Wełny merino, jedwabiu, bawełny.

Czy można nosić strój kąpielowy pod ubrania?

Absolutnie tak, bo kto Ci to zabroni? Z pewnością my nie! Czuj się jak na wakacjach, niezależnie od tego, jak daleko jest do Twojego urlopu.

Taśma na piersi

Podklejenie piersi tkaninową taśmą to bardzo wygodne i efektowne rozwiązanie. Jest to jednak czasochłonny proces, a taśmy są jednorazowe, dlatego polecamy go raczej na większe wyjścia.

By adem